> PRACA > Gdańsk

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Mieszkań w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Opis stanowiska : przygotowanie ofert i umów sprzedaży, aktywna sprzedaż mieszkań oraz lokali użytkowych, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów, monitorowanie rynku nieruchomości, Wymagania: dobra znajomość programu pakietu MS Office, w tym programu Excel, ukierunkowanie na współpracę i na rozwiązywanie problemów, umiejętność efektywnego planowania i organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów, mile widziane doświadczenie na rynku nieruchomości, kreatywność i samodzielność w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: miłą atmosferę pracy w kompetentnym zespole, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń, pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością i inicjatywą (to Ty w dużej części kreujesz swoje stanowisko i rolę w organizacji),

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Mieszkań
Sprzedawca: Dekpol S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk